grafiki i ilustracje-Pocztówka z zielonymi roślinami doniczkowymi
Opis
Z myślą o miłośnikach zielonych roślin, którym wciąż za mało, o tych, którzy do uprawy prawdziwych, doniczkowych roślin się dopiero przymierzają, oraz tych, którzy nie mogą zapamiętać skomplikowanych nazw modnych dzisiaj odmian, powstała pocztówka z serii Paperwords Roślinnie.

To przegląd dziewięciu popularnych roślin zielonych: begonia - Begonia maculata, kalatea - Calathea picturata, palma - Chamaedorea elegans, Epipremnum aureum, fikus - Ficus elastica, Maranta leuconeura, opuncja - Opuntia microdasys, pieniążek - Pilea peperomioides i języki teściowej, czyli Sansevieria trifasciata.

Pocztówka formatu A6 (10,5x14,8 cm), drukowany na pięknym papierze ekologicznym, z nierównomiernie rozłożonymi, delikatnymi paproszkami, o gramaturze ok. 290 g (sztywny). W komplecie koperta ekologiczna lub kremowa (dobierana losowo, zależnie od dostępności).

Ilustracja to reprodukcja ręcznie malowanej akwareli, drukowana cyfrowo na najlepszej jakości sprzęcie poligraficznym.

Kolory na papierze mogą delikatnie różnić się od tych na ekranie.

Nr przedmiotu : 2362075
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 2-3 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Pocztówka z zielonymi roślinami doniczkowymi

Paperwords

10,00 PLN
Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu