Plakat A4 z akwarelowymi roślinami doniczkowymi
grafiki i ilustracje-Plakat A4 z akwarelowymi roślinami doniczkowymi
Opis
Choć moda na #polishjungle trwa w najlepsze, nie każdy ma smykałkę do uprawy zielonych, doniczkowych roślin. W końcu mieć i nie zabić tego zielonego stworka to sprawa nie taka oczywista. A jednak chciałoby się mieć trochę natury wokół siebie, prawda?
Z myślą o tych, którzy do uprawy prawdziwych, doniczkowych roślin się dopiero przymierzają, oraz tych, którzy nie mogą zapamiętać skomplikowanych nazw modnych dzisiaj odmian, powstał plakat z serii Paperwords Roślinnie.

To przegląd dziewięciu popularnych roślin zielonych: begonia - Begonia maculata, kalatea - Calathea picturata, palma - Chamaedorea elegans, Epipremnum aureum, fikus - Ficus elastica, Maranta leuconeura, opuncja - Opuntia microdasys, pieniążek - Pilea peperomioides i języki teściowej, czyli Sansevieria trifasciata.

Plakat formatu A4, drukowany na pięknym papierze ekologicznym, z nierównomiernie rozłożonymi, delikatnymi paproszkami, o gramaturze ok. 290 g (sztywny). Cena nie zawiera ramy.

Ilustracja to reprodukcja ręcznie malowanej akwareli, drukowana cyfrowo na najlepszej jakości sprzęcie poligraficznym.

Kolory na papierze mogą delikatnie różnić się od tych na ekranie.

Nr przedmiotu : 2362084
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 2-3 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Plakat A4 z akwarelowymi roślinami doniczkowymi

Paperwords

39,00 PLN
Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2019
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu