Galeria Limart Lidia Becela

Kontakt z projektantem
Dodaj do ulubionych
OPINIE

Twórczość jest wyobraźnią wyzwoloną :)

 
Ocena od 1 do 5 gwiazdek. Średnia ocen 5
M****6
OPINIE Galeria Limart Lidia Becela
5/5
#152038

Dziś dotarł do mnie zakupiony komplet biżuterii ,wykonany przez Liberatę,opisany jako"akwamaryn zachwycający".Nic dodać,nic ująć...Zachwycający!!!Dziękuję serdecznie!
a*****a
OPINIE Galeria Limart Lidia Becela
5/5
#182405

naszyjnik przepiękny, cała transakcja przebiegła szybko i profesjonalnie, bez zarzutu:))
p**5
OPINIE Galeria Limart Lidia Becela
5/5
#179922

po prostu super :)
k*****n
OPINIE Galeria Limart Lidia Becela
5/5
#182368

Bardzo dziękuję! Otrzymałam piękny pierścień.Natomiast muszę także wychwalić kontakt z Pakamerą.Rzeczowo,szybko i bezproblemowo przebiegała cała korespondencja!!!!!!! Bardzo jestem zadowolona.
k*****n
OPINIE Galeria Limart Lidia Becela
5/5
#206255

Proszę Państwa. To już drugi zakup u LIBERATY.Ten też jest piękny.To pierścień,niezwykle oryginalny.Po prostu CUDNY!!!!!!!
liberata-galeria-limart-4026.jpg

Wywiad z liberata - Galeria LiMart

Skąd pomysł na stworzenie marki?
Hmm, to długa historia z korzeniami rodzinnymi, której prekursorem był wuj mojego męża pasjonat witrażownictwa w niełatwych czasach PRL. Swoją pasją zaraził najpierw mojego małżonka, a w następnej kolejności mnie, tyle, że ja ukochałam sobie biżuterię wykonywaną w rzadko stosowanej technologii Tiffany, ale nie tylko, ostatnio zapałałam wielką miłością do wspaniałego stylu BOHO w biżuterii. Styl ten ma swoje korzenie w wyjątkowo kreatywnym środowisku artystycznym, które zawsze wyłamywało się nie tylko z konwenansów, ale i norm społecznych. Charakteryzowało się mocno awangardowym podejściem do życia i sztuki. Boho to wolność i pełna swoboda tworzenia i taka właśnie jest moda w tym, stylu. Zawsze wolna od ograniczeń oryginalna kreatywna i bardzo kolorowa. Dlatego jestem jej fanką :) Lubię też łączyć technikę Tiffany ze stylem Boho, co daje ciekawe unikatowe i często zaskakujące efekty. Wszystkie moje wyroby to realizacja moich pomysłów, wyobrażeń zainspirowanych, całym otaczającym światem, a niejednokrotnie nawet snami :). Moja twórczość LiMart to moja zmaterializowanej wyobraźnia.
Jak powstała nazwa firmy? Co było inspiracją?
Galeria LiMart, to połączenie inicjałów imion mojego i męża L i M ze słowem art, a ponieważ często tworzymy wspólnie stąd pomysł na nazwę.
Jak rozpoczęła się Twoja przygoda jako polskiego twórcy? Trochę przez przypadek. Trochę z chęci sprawdzenia tego co potrafię stworzyć własnymi rękoma.

liberata-galeria-limart-sklep.jpg

Co sprawia największą radość w prowadzeniu marki?
Sam proces tworzenia, ponieważ nigdy do końca nie wiem co mnie czeka na końcu realizacji pomysłu. Nieraz się zdarza, że mam zamiar stworzyć na przykład broszkę, a finalnie wychodzą spinki do mankietów i to jest fascynujące!
Co jest Twoim największym hitem sprzedażowym?
Za każdym razem tworzę coś innego, nie powtarzam wzorów i bardzo to lubię.
Z jakich materiałów korzystasz najchętniej?
Biżuterię LiMart w technologii witrażowej tworzę wyłącznie przy użyciu ekologicznego lutowia wolnego od ołowiu i niklu z 4% dodatkiem srebra, to ważne. Kocham bursztyn, minerały i szkło właściwie w każdej postaci.
Jakie jest przeznaczenie Twoich produktów?
Tworzę dla osób kochających unikaty, dla koneserek, ceniących prawdziwy hand made, które po prostu nie lubią chodzić "umundurowane".
Najbardziej nietypowe zamówienie? Spinki do mankietów z czaszkami z czarnego howlitu i oczodołami wypełnionymi kryształkami Swarovskiego :).
Projekt, którym najchętniej pochwalę się całemu światu... Ostatnio bransoleta-kwiat z surowego bałtyckiego bursztynu mlecznego wykonana w technice Tiffany.
Kim jest odbiorca Twoich produktów? Kobiety poszukujące biżuterii wyróżniającej je z tłumu i mężczyźni kupujący niebanalne prezenty hand made dla swoich kobiet.
Gdzie poszukujesz inspiracji na najbliższy sezon/nowe kolekcje? Właściwie wszędzie. Lubię śledzić modę, choć ślepo jej nie ulegam.
Jaki jest Twój styl na co dzień? Swobodny, ze stylizacją w kierunku boho.
3 rzeczy, których nie może zabraknąć w szafie... dobrych butów, spodni i marynarki.

ARCHIWUM
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2019
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu