Zestaw plakatów Magiczne miejsca 1Zestaw plakatów Magiczne miejsca 1Zestaw plakatów Magiczne miejsca 1Zestaw plakatów Magiczne miejsca 1
fotografia-Zestaw plakatów Magiczne miejsca 1
Opis
To pierwsza z serii fotografii podróżniczych z zachwycających miejsc świata. Zestaw czterech czarno białych fotografii z trzech kontynentów.
Plakat Kanion Antylopy – zdjęcie światła wpadającego do niezwykle malowniczego, szczelinowego kanionu w Arizonie (USA). Kanion Antylopy, nazywany też Kanionem Korkociągu powstał w ciągu milionów lat poprzez wymywanie piaskowca przez powodzie. Znajduje się w rezerwacie Indian Nawaho, Arizona, południowo-zachodnia część USA.
Plakat Wietnam, Zatoka Ha Long. To zdjęcie łodzi na jednej z najpiękniejszych zatok w północnym Wietnamie. Zatoka Ha Long (Zatoka Opadających Smoków) jest jedną z największych atrakcji przyrodniczych Wietnamu i całej Azji. Na płytkich wodach Morza Południowochińskiego na powierzchni półtora tysiąca kilometrów kwadratowych rozsianych jest prawie dwa tysiące wysp i wysepek. 
Plakat Wydmy w Dolinie Śmierci – to fotografia zrobiona w jednym z najgorętszych miejsc świata. Kalifornia, Dolina Śmierci to raj grzechotników. Temperatura latem, od czerwca do września dochodzi do 50 stopni Celcjusza. Temperatura piasku sięga nawet 65 stopni i kontakt ze skórą może spowodować poważne oparzenia. Zdjęcie zrobione o wschodzie słońca kiedy długie i miękkie światło o tej porze dnia rysuje na wydmach niezwykłe obrazy.
Plakat Zatoka Milford Sound. Nie, to nie jest zdjęcie z Norwegii. To najpiękniejszy z fiordów Nowej Zelandii.
Formaty plakatów: 1x A2 (420x594mm), 2x A3 (297x420 mm), 1x A4 (210x297 mm)
Plakaty drukowane są na wysokie


Nr przedmiotu : 2390001
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 5-6 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Zestaw plakatów Magiczne miejsca 1

Poster Gallery Wall

220,00 PLN
Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu