fotografia-Plakat  Lizbona żółty tramwaj
Opis
Plakat/fotografia lizbońskiego tramwaju linii 28, kierunek M. Monitz. Żółty tramwaj – ikona miasta. Tramwaj nr 28 to zabytkowy środek komunikacji, który przejeżdża przez najładniejsze dzielnice miasta. Tramwaje te zostały przywiezione ze Stanów Zjednoczonych i są najczęściej żółte, a podróż odbywa się wolno, małymi, bardzo wąskimi uliczkami, siedząc na drewnianych, lakierowanych ławkach.
Lizbona położona jest na siedmiu wzgórzach, dlatego w przeszłości tramwaje poruszały dzięki zaprzęgom konnym. Z czasem zastąpiono je w pełni elektrycznymi pojazdami. Dość szybko ograniczono liczbę tras i obecnie kursuje tylko kilka linii poruszających się po najstarszych dzielnicach.
Format A2(420x594 mm) lub A3 (297x420 mm). Drukowany na wysokiej jakości ekologicznym papierze o gramaturze 180 g. Do wysyłki pakowany w kartonową tubę


Nr przedmiotu : 2575062
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 5-6 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Plakat Lizbona żółty tramwaj

Poster Gallery Wall

65,00 PLN
ROZMIAR
  • A3 65,00 PLN

  • A2 95,00 PLN

Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu