6 plakatów ULICZKI (2) bez ramek6 plakatów ULICZKI (2) bez ramek6 plakatów ULICZKI (2) bez ramek6 plakatów ULICZKI (2) bez ramek6 plakatów ULICZKI (2) bez ramek6 plakatów ULICZKI (2) bez ramek
fotografia-6 plakatów ULICZKI (2) bez ramek
Opis
Zestaw sześciu plakatów, autorskich fotografii kamiennych wąskich uliczek. Takich miejsc i klimatów zawsze szukam w podróży. Średniowieczne wąskie uliczki, bramy, kamienne schodki… Gdzie pachnie parnie, albo, jak w Wenecji, trochę śmierdzi z kanałów. To wszystko ma niezwykły, niepowtarzalny urok. Na zdjęciach od lewej: uliczka w Wenecji i godolier, u góry stara Hawana, niżej kamienna uliczka w Dubrowniku (Chorwacja). Następnie kobieta z bagażami w Wietnamskim Ho Hi Minh. Uliczka w Lizbonie i na koniec kamienne schodki prowadzące do bazyliki Sacre Coeur, Montmartre, Paryż.
Plakaty bez ramek
Format 210x300 mm
Drukowane na wysokiej jakości satynowym papierze 190 g.
Zabezpieczone do transportu tekturową tubą


Nr przedmiotu : 2644863
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 5-6 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

6 plakatów ULICZKI (2) bez ramek

Poster Gallery Wall

180,00 PLN
Ulubione
Podaj kod DD21302 w koszyku
Darmowa dostawa
 
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu