fotografia-4 plakaty uliczki Lizbony (1) w ramkach
Opis
Cztery plakaty (autorskie, sygnowane fotografie z Alfamy, najstarszej dzielnicy portugalskiej stolicy.
Zbudowana przez Maurów na skale, jedyna ocalała z najtragiczniejszego (pod względem ofiar – 90. tys.) trzęsienia ziemi w historii. Trzęsienie ziemi nadeszło 1 listopada 1775 roku. Fale tsunami, które nastąpiło zaraz po trzęsieniu miały do 20 metrów wysokości.

Ponad wszystko zachwyca tu, niespotykany w innych częściach miasta, spokój kamiennych schodków, wąskich uliczek i przejść, maleńkich placyków. Dodatkowo urok tego miejsca tworzą ludzie. Rdzenni mieszkańcy starych, często zaniedbanych domów. Tu życie nie zamyka się w czterech ścianach, wychodzi na ulice. Do maleńkich rodzinnych restaracji-barów (tasca). Tam, przy kieliszku lekkiego vinho verde rozmawiają o sąsiedzkich problemach.

Chociaż za kolebkę fado, portugalskiego bluesa, uważa się dzielnicę Mouraria, jednak ta muzyka jest nieodłącznie związana z Alfamą. Pieśniarzy od lat fascynowały wąskie uliczki, gdzie zapach smażonych na grillu owoców morza, czosnku mieszał się z łagodnymi ciepłymi podmuchami wiatru znad Tagu. Rzeka, która tu, blisko ujścia do Oceanu, jest na tyle szeroka, że wpływają do portu wielkie oceaniczne statki-hotele.

Format plakatów 210x300 mm, oprawione w czarne ramki. Gotowe do zawieszenia na ścianę.
Drukowane na wysokiej jakości satynowym papierze 180 g.
Każdy plakat jest sygnowany pieczątką i podpisem.
Zabezpieczone do transportu folią bąbelkową i pakowane w tekturowe pudełko.


Nr przedmiotu : 2639350
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 5-6 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

4 plakaty uliczki Lizbony (1) w ramkach

Poster Gallery Wall

145,00 PLN
Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu