4 plakaty Kerala, Indie4 plakaty Kerala, Indie4 plakaty Kerala, Indie4 plakaty Kerala, Indie
fotografia-4 plakaty Kerala, Indie
Opis
Indie to kraj różnorodny kulturowo. Właśnie Kerala jest tego idealnym przykładem. Przybyli tu Chińczycy, Żydzi, następnie po kolei podbijali Portugalczycy, Holendrzy i Brytyjczycy. W mieście Fort Cochin, zwanym Bramą do Kerali na jednej ulicy stoją obok siebie wielki kościół katolicki, buddyjska stupa i synagoga. To tu, w najstarszym w Indiach kościele katolickim pod wezwaniem św. Franciszka znajduje się grób Vasco da Gammy. Wielki podróżnik właśnie w Fort Cochin zakończył swoje życie po odkryciu morskiej drogi z Europy do Indii.
Kerala to też Alleppey – indyjska Wenecja. Dość duże miasto nad Morzem Arabskim uznawane jest za stolicę turystyki na rozlewiskach. Do podróżowania tu służą, m.in. domy-łodzie. Można wynająć taką mieszkalną łódź z obsługą, kucharzem i kilka dni, nieśpiesznie, zanurzyć się wgłąb zielonego raju.
Zestaw: 1 plakat A2 (420x594 mm), 2 plakaty A3 (297x420 mm), 1 plakat A4 (297x210 mm). Drukowane na wysokiej klasy satynowym papierze. Do wysyłki pakowane w tekturową tubę. Plakaty bez ramek.


Nr przedmiotu : 2388618
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 5-6 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

4 plakaty Kerala, Indie

Poster Gallery Wall

220,00 PLN
Ulubione
Podaj kod DD21302 w koszyku
Darmowa dostawa
 
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu