haftowany album dziecka - RÓŻNE KOLORYhaftowany album dziecka - RÓŻNE KOLORYhaftowany album dziecka - RÓŻNE KOLORYhaftowany album dziecka - RÓŻNE KOLORYhaftowany album dziecka - RÓŻNE KOLORYhaftowany album dziecka - RÓŻNE KOLORYhaftowany album dziecka - RÓŻNE KOLORYhaftowany album dziecka - RÓŻNE KOLORY
notesy i albumy-haftowany album dziecka - RÓŻNE KOLORY
Opis
Album od podstaw wykonany ręcznie. Okładka obita płótnem lnianym, haftowany napis - po zakupie proszę o informację jakie imię ma się znaleźć na okładce i w jakiej kolorystyce (możliwość użycia bardzo bogatej palety kolorów, ustalamy to w wiadomości). Wstążka może być dopasowana do koloru literek lub inna. Wnętrze kryje 50 kartek sztywnego papieru (do wyboru: postarzany ręcznie, czarny lub kremowy). Gramatura 240. Format 25 x 35 cm. Jedna strona mieści pionowo 3 zdjęcia 10x15 cm lub poziomo 4 zdjęcia 10x15 cm.

Termin realizacji zamówienia to 8-16 dni roboczych

Nr przedmiotu : 2393190
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 8-16 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

haftowany album dziecka - RÓŻNE KOLORY

papirell

370,00 PLN
Ulubione
Kup na raty
Inne przedmioty od projektanta papirell
Inne przedmioty z notesy i albumy
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2019
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu