Naklejki gwiazdki gwiazdy mix złote  L01
dziecko - tapety i naklejki-Naklejki gwiazdki gwiazdy mix złote  L01
Opis
Naklejki Gwiazdki Złote Matowe Usuwalne

wymiary i ilość: gwiazdki cztery wielkości od 3,5 cm do 12 cm
Łącznie 59 naklejek gwiazdek złotych matowych

Naklejki wycięte są precyzyjnym ploterem ze złotej matowej folii samoprzylepnej. Domyślnie kupują Państwo złote gwiazdki, ale naklejki możemy wykonać również w innym kolorze z naszej palety barw. Wystarczy wybrać inny kolor z listy rozwijanej.
Nasze gwiazdki przykleić można na wszystkie płaskie powierzchnie, takie jak ściany, meble, okna... Należy pamiętać aby miejsce, gdzie przyklejamy naklejki było czyste, suche i pozbawione tłuszczu.

Wystarczy odkleić je z papierowego podkładu i przykleić w wybranym miejscu. Naklejki nie wymagają dodatkowego kleju.

Naklejki i plakaty produkujemy według specyfikacji kupującego, pod zamówienie klienta. Przed zakupem prosimy zapoznać się ze stroną o nas.

Naklejki i plakaty produkujemy według specyfikacji kupującego, pod zamówienie klienta. Przed zakupem prosimy zapoznać się ze stroną o nas. Będziesz pod wrażeniem jakości naszych naklejek usuwalnych. Do produkcji używamy wysokiej jakości materiałów. Matowe wykończenie naszych naklejek, zostało specjalnie zaprojektowane do użytku domowego na ścianach wewnętrznych. Oznacza to, że nasze naklejki są w 100% przyjazne dla ścian i nie będą w żaden sposób uszkadzały ich powierzchni.

Nr przedmiotu : 1910661
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 1-2 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Naklejki gwiazdki gwiazdy mix złote L01

Pracownia Milosz

84,00 PLN
Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu