Ręcznie formowany szklany wazon kulawka #02Ręcznie formowany szklany wazon kulawka #02Ręcznie formowany szklany wazon kulawka #02Ręcznie formowany szklany wazon kulawka #02Ręcznie formowany szklany wazon kulawka #02Ręcznie formowany szklany wazon kulawka #02Ręcznie formowany szklany wazon kulawka #02Ręcznie formowany szklany wazon kulawka #02Ręcznie formowany szklany wazon kulawka #02
doniczki i wazony-Ręcznie formowany szklany wazon kulawka #02
Opis
Ręcznie formowany szklany wazon. Jego kształt i wysokość sprawdzi się też świetnie jako miska na drobne przekąski.
Szklany wazon pochodzi z autorskiej kolekcji "Trawiaste".
Każdy element kolekcji został wykonany z największą starannością i precyzją. Każdy jest unikatowy poprzez zastosowanie niezwykłej techniki wykonania.
Do stworzenia wazonu zostały wykorzystane suche źdźbła traw, trzcin i kłosów. To dzięki nim na powierzchni szkła tworzy się niesamowita struktura. Zastosowanie w procesie twórczym suszonych traw jest swoistym hołdem oddanym naturze. Projekt splata elementy świata przyrody i starego rzemiosła.
* Przez użycie w produkcji naturalnych materiałów jakim są trawy i kłosy możliwe są delikatne białe lub szare przebarwienia na powierzchni szkła. Nie jest to wada wyrobu, a specyfika tej techniki i użytych w niej materiałów. Każdy element organiczny spala się w innym tempie, niektóre pozostawiają na powierzchni trwały delikatny ślad koloru.

Żaden element nie jest możliwy do powtórzenia 1:1 w seryjnej produkcji.
Możesz mieć pewność, że nikt na świecie nie będzie miał takiego samego egzemplarza. :)
Każdy produkt obrabiany jest przeze mnie ręcznie.

100% Made in Poland
Dane techniczne:
Szkło: sodowe formowane w technikach hutniczych, szlifowane i polerowane ręcznie
Kolor: bezbarwny / Wysokość: ok. 13 cm / Średnica: ok. 11,5 cm / Dno wazonu: kulawka z fakturą (tak jak reszta produktu)

Nr przedmiotu : 2560013
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 3-4 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Ręcznie formowany szklany wazon kulawka #02

Joanna Muzyka Studio

150,00 PLN
Ulubione
Płacę później
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu