Zestaw świec PEWNOŚĆ SIEBIE

KEIT

75,00 PLN
Obserwuj
0
Opis
Zestaw 3 świec ozdobnych intencyjnych z naturalnego wosku. Wysokoenergetyczne i wykonane z miłością. Doskonale jonizują powietrze, oczyszczają negatywne emocje i niwelują elektromagnetyczny smog. Każda świeca wykonywana jest od początku do końca ręcznie. Odcień świec może lekko różnić się w naturze. Czas spalania wynosi ok. 1,5 godziny.

Rozmiar: 7,0 x 3,5 cm

Zestaw trzech świec "na pewność siebie" niesie doładowanie poczucia własnej wartości. Doskonałe wsparcie dla osób mających skłonności do popadania w zwątpienie, brak motywacji i wiary we własne możliwości. Wspomaga odzyskanie wiary, nadziei i zaufania. Dodaje optymizmu, radości i wewnętrznej siły, aby śmiało i z przyjemnością dążyć do spełnienia marzeń i realizacji planów. Doskonały upominek także dla tych, którzy potrzebują energii do działania, wytrwałości i cierpliwości.

Przy zakupie dwóch dowolnych zestawów - upominek gratis ❤

Nr przedmiotu : 2070693
Kategoria : świeczniki i świece
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności
przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
szybki przelew z PayU   
karta płatnicza / kredytowa   
konto PayPal   


Dostawa
Termin realizacji zamówienia to 2-3 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres . Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres . Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)
BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW
· istniejemy od 2005r
· gwarancja transakcji
· prawo do zwrotu
· 20% OFF dla stałych klientów
· 50tys. pozytywnych opinii
Zestaw świec PEWNOŚĆ SIEBIEZestaw świec PEWNOŚĆ SIEBIEZestaw świec PEWNOŚĆ SIEBIE
świeczniki i świece-Zestaw świec PEWNOŚĆ SIEBIE
Inne przedmioty od projektanta KEIT
ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek