Zestaw świec KONTAKT Z DUSZĄZestaw świec KONTAKT Z DUSZĄZestaw świec KONTAKT Z DUSZĄ
świeczniki i świece-Zestaw świec KONTAKT Z DUSZĄ
Opis
Zestaw 3 świec ozdobnych intencyjnych z naturalnego wosku. Wysokoenergetyczne i wykonane z miłością. Doskonale jonizują powietrze, oczyszczają negatywne emocje i niwelują elektromagnetyczny smog. Każda świeca wykonywana jest od początku do końca ręcznie. Odcień świec może lekko różnić się w naturze.

Czas spalania wynosi ok. 1,5 godziny.

Rozmiar: 7,0 x 3,5 cm

Zestaw ten wspomaga proces odzyskiwania komunikacji z Duszą i swoją prawdziwą osobowością. Wspiera zdolność widzenia, czucia i słyszenia prawdziwych pragnień i potrzeb Duszy, tak jak je widać w Źródle Wszystkiego Co Jest. Otwiera na jedność z Duszą i jej prawdziwym Planem rozwoju. Wspomaga szacunek, wyrozumiałość i akceptację dla swojej Duszy. Dzięki temu, możliwe jest współistnienie i współdziałanie z Duszą oraz wejście na świadomą ścieżkę zgodną z prawdziwym Planem Duszy.

Przy zakupie dwóch dowolnych zestawów świec ozdobnych, upominek ❤

Nr przedmiotu : 1915147
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 5-6 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Zestaw świec KONTAKT Z DUSZĄ

KEIT

75,00 PLN
Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu