Zestaw Medytacyjny Współpraca przeciwieństw

KEIT

48,00 PLN
KUP
Obserwuj
0
Opis
Doskonały upominek dla osób, które potrzebują powrotu do Jedności. Wspiera uzupełnianie się żeńskiego i męskiego pierwiastka, bieguna światła i cienia, aspektu biernego i aktywnego oraz ich zjednoczenie. Wspomaga rozumienie i zestrojenie się z naturalnymi cyklami i rytmami.

Wyjątkowy komplet medytacyjny, w składzie :

złoto - błękitna świeca wizerunkowa słońce i księżyc z naturalnego wosku, wysokoenergetyczna i wykonana z miłością. Doskonale jonizuje powietrze, oczyszcza negatywne emocje i niweluje elektromagnetyczny smog. Każda świeca wykonywana jest od początku do końca ręcznie. Rozmiar: 6,5 x 6,5 cm.

medytacja UNI z intencją integracji przeciwności, scalania pierwiastka żeńskiego i męskiego, światła i cienia, sfery duchowej i materialnej : "Pozwalam, aby w doskonały sposób moje przeciwieństwa całkowicie zjednoczyły się oraz zharmonizowały teraz, i uzupełniały się wzajemnie lekko, łatwo i przyjemnie. Jam jest Początkiem i Końcem, Światłem i Cieniem, Dniem i Nocą w odwiecznym tańcu niebios gwiaździstych i żywiołów." Obraz jest wysokoenergetyczny działa jak odpromiennik i na poziomie komórkowym. Piękny wydruk na eleganckim papierze perłowym, rozmiar 15 x 15 cm.

magiczna kompozycja ziół wspierająca intencję i wzmacniająca moc medytacji. Urocza, wygodna i dyskretna buteleczka, którą możesz zawiesić gdziekolwiek chcesz.


Wszelkie kopiowanie i wykorzystywanie wzorów zabronione ˆ KEIT 2017

Nr przedmiotu : 1971317
Kategoria : świeczniki i świece
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności
przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
szybki przelew z PayU   
karta płatnicza / kredytowa   
konto PayPal   


Dostawa
Termin realizacji zamówienia to 2-3 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres . Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres . Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)
BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW
· istniejemy od 2005r
· gwarancja transakcji
· prawo do zwrotu
· 20% OFF dla stałych klientów
· 50tys. pozytywnych opinii
Zestaw Medytacyjny Współpraca przeciwieństwZestaw Medytacyjny Współpraca przeciwieństw
świeczniki i świece-Zestaw Medytacyjny Współpraca przeciwieństw
Inne przedmioty od projektanta KEIT
ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek