Zestaw Medytacyjny Współpraca Duszy i sercaZestaw Medytacyjny Współpraca Duszy i serca
świeczniki i świece-Zestaw Medytacyjny Współpraca Duszy i serca
Opis
Doskonały upominek dla osób, które potrzebują połączenia Duszy z sercem i wsparcia w inicjacji swobodnej ich współpracy. Wspomaga połączenie świadomości duchowej z mądrością serca.

Wyjątkowy komplet medytacyjny, w składzie :

zielono - fioletowa świeca wizerunkowa słońce i księżyc z naturalnego wosku, wysokoenergetyczna i wykonana z miłością. Doskonale jonizuje powietrze, oczyszcza negatywne emocje i niweluje elektromagnetyczny smog. Każda świeca wykonywana jest od początku do końca ręcznie. Rozmiar: 6,5 x 6,5 cm.

Zielone słońce uzdrawia męski pierwiastek i to, co aktywne. Fioletowy Księżyc uzdrawia pierwiastek kobiecy i to, co bierne.

medytacja ROOTED z intencją uziemiającą duchowe energie, harmonizująca energię współpracy oraz zgodności serca i umysłu, symbolizuje zapuszczanie korzeni głęboko aż do jądra Ziemi w atmosferze bezwarunkowej miłości w sercu."Zapuszczam silne i grube korzenie głęboko, aż z miłością oplatają jądro Matki Ziemi. Pozwalam sobie na uziemienie, aby z radością i wdzięcznością czerpać życiodajną energię z Natury".
Obraz jest wysokoenergetyczny działa jak odpromiennik i na poziomie komórkowym. Piękny wydruk na eleganckim papierze perłowym, rozmiar 15 x 15 cm.

magiczna kompozycja ziół wspierająca intencję i wzmacniająca moc medytacji. Urocza, wygodna i dyskretna buteleczka, którą możesz zawiesić gdziekolwiek chcesz.

Wszelkie kopiowanie i wykorzystywanie wzorów zabronione ˆ KEIT 2019

Nr przedmiotu : 1785714
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 5-6 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Zestaw Medytacyjny Współpraca Duszy i serca

KEIT

53,00 PLN
Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu