Inne przedmioty z świeczniki i świece
ŚWIECA Z DREWNA TEAK VOGGLIA HEILIG 4KGŚWIECA Z DREWNA TEAK VOGGLIA HEILIG 4KGŚWIECA Z DREWNA TEAK VOGGLIA HEILIG 4KGŚWIECA Z DREWNA TEAK VOGGLIA HEILIG 4KGŚWIECA Z DREWNA TEAK VOGGLIA HEILIG 4KG
świeczniki i świece-ŚWIECA Z DREWNA TEAK VOGGLIA HEILIG 4KG
Opis
Przeznaczenie: do wnętrz oraz na zewnątrz (indoor & outdoor)
Materiał: drewno teak
Kolor wosku: biały
Wymiary: 20cm x 20cm x 20cm
Waga: 4kg
Czas palenia: wnętrza do 80h; na zewnątrz do 20h

Świeca HEILIG urzeka prostotą zastosowanej formy, z wyglądu przypomina bardzo duży kubek. Oryginalny charakter zawdzięcza naturalnym wgłębieniom egzotycznego drewna teak, z którego jest wykonana. Zachwyca również barwą, która dodatkowo potęguje wartość dekoracyjną świecy. HEILIG pali się nawet przez 80 godzin, a po wykorzystaniu wkładu sprawdzi się jako bardzo ciekawa ozdoba lub przedmiot użytkowy. Spójrz na możliwości późniejszych zastosowań w galerii zdjęć (obraz nr 2).

Świece marki Vogglia są rzemieślniczym dziełem sztuki. Każdy egzemplarz jest wyjątkowy i w ramach danego modelu różni się jeden od drugiego. Różnice są nieznaczne i wynikają z faktu naturalnego pochodzenia produktu. Dlatego ich wymiary, waga, barwa, usłojenie, usękowienie, naturalne uszczerbki, rozłupania, wgięcia, czy pęknięcia mogą minimalnie odbiegać od przedstawionych w karcie produktu i na zdjęciach.

Pamiętaj, aby Twoja świeca paliła się czysto i nie kopciła, bardzo ważne jest odpowiednie przycięcie knota. W przypadku świec Vogglia rekomendujemy przycięcie do wysokości 1 cm.


Nr przedmiotu : 1818385
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 1 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

ŚWIECA Z DREWNA TEAK VOGGLIA HEILIG 4KG

VOGGLIA

bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu