Łagodna asertywność
świeczniki i świece-Łagodna asertywność
Opis
Zestaw 3 prostych świec intencyjnych z naturalnego wosku pszczelego. Wysokoenergetyczne i wykonane z miłością. Doskonale jonizują powietrze, oczyszczają negatywne emocje i niwelują elektromagnetyczny smog. Każda świeca wykonywana jest od początku do końca ręcznie. Odcień świec może lekko różnić się w naturze. Czas spalania wynosi do ok. 2,5 godziny.

Rozmiar: 9,0 x 2,0 cm

Równoważenie bieguna stanowczości i łagodności, aby w harmonijny sposób, bez pychy i agresji wyrażać jasno i otwarcie swoje zdanie bez obawy oraz lęków, że zostanie to opacznie odebrane i doprowadzi to do nieprzyjemnych konsekwencji. Wspiera w opanowaniu umiejętności aby znaleźć złoty środek między stanowczością i łagodnością, bez popadania w skrajności. Wspomaga zdolność spojrzenia na sytuację z szerszej perspektywy, bez potrzeby oceniania, nadmiernego analizowania i krytykowania – aby móc pozostać w konfrontacji z akceptującym i elastycznym nastawieniem.

Wszystkie 3 świece palimy na raz i do końca!


Nr przedmiotu : 2002504
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 5-6 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Łagodna asertywność

KEIT

30,00 PLN
Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu