Bambak Orenjiro z japońskiego plemieniaBambak Orenjiro z japońskiego plemienia
dodatki - różne-Bambak Orenjiro z japońskiego plemienia
Opis
Oto przedstawiciel odkrytego ostatnio, a zaginionego przed wiekami Japońskiego plemienia Bambaków o bladych twarzach. To jest Bambak Orenjiiro, bo rumieni się na pomarańczowo…

Bambak ten zrobiony jest z szarego, białego i czarnego filcu i wypchany puchem silikonowym. Mierzy około 20 cm. Bambaki są przyjazne dla dzieci, nie mają żadnych twardych, plastikowych czy metalowych elementów.
Wszystkie Bambaki są weganami, nie korzystają ze skór, naturalnych futer czy wełny i powstają w środowisku wolnym od dymu papierosowego.
Jak wszystkie Bambaki przygotowywany jest po złożeniu zamówienia więc potrzebujemy jeden dzień roboczy na zrobienie go dla Ciebie. Zaglądaj do nas często, bo ciągle pojawiają się nowe Bambaki :)

Nr przedmiotu : 2553703
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 1-2 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Bambak Orenjiro z japońskiego plemienia

Bambaki

75,00 PLN
Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu