Anioł stróż nad miasteczkiem -jedwabny obrazAnioł stróż nad miasteczkiem -jedwabny obrazAnioł stróż nad miasteczkiem -jedwabny obraz
malarstwo-Anioł stróż nad miasteczkiem -jedwabny obraz
Opis
Piękny, namalowany na jedwabiu obraz (400x400mm) - przedstawiająca aniołka stróża nad miasteczkiem. Oprawiony w passe-partout z kremowego kartonu, opatrzony sygnaturą i certyfikatem pochodzenia. Całość uzupełnia drewniana rama w kolorze szampana. Moje anioły są prawdziwymi stróżami, każdy, który urodzi się w mojej pracowni jest inny i może by stróżem tylko jednej osoby. Obrazek jest pakowany w piękne, kartonowe opakowanie. Na "pleckach" pracy umieszczam dedykację dla tej jedynej, obdarowanej aniołem osoby. Całość uzupełnia ozdobna kartka okolicznościowa i certyfikat pochodzenia.

Nr przedmiotu : 1245536
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 1-2 dni roboczych.

ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Anioł stróż nad miasteczkiem -jedwabny obraz

jedwabie agaty

bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu