Wąsewska Pani (Kurpie Art Papercut)Wąsewska Pani (Kurpie Art Papercut)Wąsewska Pani (Kurpie Art Papercut)
plakaty, ilustracje, obrazy - inne-Wąsewska Pani (Kurpie Art Papercut)
Opis
Wycinanka kurpiowska w formie gwiazdy (koła), 32-promienna, rozbudowana ornamentalnie kompozycja jednobarwna, wykonana ze złotej cynfolii; ażurowa bordiura z wzorami geometrycznymi oraz motywem jodełki, z umieszczoną po środku Przenajświętszą Panienką, w półpostaci, trzymającą na lewym ramieniu małego Jezusa, asymetryczną wycinanką sylwetową, wycięta przez artystkę tak, by odtworzyć charakterystyczne cechy postaci i zachować ich podobieństwo do oryginału, jakim jest siedemnastowieczny wizerunek Matki Boskiej Wąsewskiej, w złotej sukni wraz ze sznurami pereł zawieszonymi wokół jej szyi. Ta graficzna kompozycja, umieszczona na czerwonym tle, zaskakuje artystyczną harmonią formy, ornamentu i barwy, a oprawiona w białą drewnianą i profilowaną ramę, nabiera szlachetnego waloru. Średnica wycinanki: 35cm; wymiary ramy: 58cm x 58cm x 1,5cm, szer - 6cm. Wycinanka wykonana przez Wiesławę Bogdańską.

Nr przedmiotu : 1686753
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 2-3 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Wąsewska Pani (Kurpie Art Papercut)

na ludowo

240,00 PLN
Ulubione
Płacę później
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu