sercowe inspiracje (Art Papercutout)
plakaty, ilustracje, obrazy - inne-sercowe inspiracje (Art Papercutout)
Opis
Oryginalna wycinanka kurpiowska, ornamentalna kompozycja jednobarwna, wpisana w serce o strzępiastych krawędziach, z drobno ciętym, naturalistycznym ornamentem roślinnym wewnątrz oraz rozmieszczonymi symetrycznie, stylizowanymi ptaszkami, z motywem klasycznej leluji, zwanej drzewkiem życia po środku.Ta artystyczna harmonia formy,ornamentu i barwy, na czarnym tle, w czarnej ramie, nadaje jej charakter unikalnego dzieła sztuki.Wymiary wycinanki: 9,5cm x 9cm; wymiary zewnętrzne ramy (gablotki)- 25cm x 25cm x 4,5cm; Ta ascetyczna prostota kompozycji przyciąga uwagę, zaskakuje swą niepowtarzalnością.

Nr przedmiotu : 1778996
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 1-2 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres . Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres . Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

sercowe inspiracje (Art Papercutout)

na ludowo

80,00 PLN
Ulubione
ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

Pakamera ® Copyright © 2005 - 2019 / e-mail :
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu