plakaty, ilustracje, obrazy - inne-Naklejka na kontakt Wiewiórka Decal Squirrel
Opis
Naklejkana kontakt Wiewiórka to gadżet, który sprawi iż w twoim domu zrobi się przytulniej i weselej. Naklejka na kontakt jest wycięta wysokiej klasy ploterem tnącym w samoprzylepnej folii. Naklejka ma formę tatuażu i można ja z łatwością czyścić. Naklejka jest pokryta folią transferową która ułatwia aplikacje. Małe elementy są wyklejane na naklejce warstwowo. Wysokość: 30,7 cm Szerokość: 16,4 cm Kolor: orzechowy brąz. Wiewiórka pasuje na kontakt o wymiarach 8 x 8 cm.

Nr przedmiotu : 753885
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 1-2 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Naklejka na kontakt Wiewiórka Decal Squirrel

Whatewa

Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu