plakaty, ilustracje, obrazy - inne-Lis Turkus albo Domek. A3
Opis
Format A3 -42x29,7 cm //// UWAGA:Produkt bez ramki / nieoprawiony.(Na zdjęciu pokazany jest możliwy sposób oprawy) //// Druk cyfrowy kolorowy (Wysoki kontrast kolorów! Prawie tak samo dobry jak na ekranie - niewielka różnica odcieni, a czasem nawet i lepszy efekt na gotowym wydruku!) //// Wysokiej jakości biały papier o gramaturze minimum 190 g //// Uwaga: prace skanowane, mają celowe małe drobne ryski, paprochy i niedociągnięcia-jako naturalny efekt powstały przy pracy nad ilustracją, wynikający np. ze specyfiki papieru./// Indywidualne zamówienia - tak: proszę o kontakt ///WYSYŁKA:Produkt gotowy do wysyłki: 2-4 dni od zamówienia.(data dostarczenia uzależniona jest od sprawności Poczty Polskiej) //// Produkty zamawiane indywidualnie: termin do ustalenia.Paczki / listy nie są wysyłane w weekendy, święta, podczas urlopu.Koszt dostawy to koszt wysyłki, pakowania, i p

Nr przedmiotu : 903891
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 2-4 dni roboczych.

ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Lis Turkus albo Domek. A3

typohole

80,00 PLN
Ulubione
Darmowa dostawa!
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2019
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu