Legia Warszawa w EuropieLegia Warszawa w EuropieLegia Warszawa w EuropieLegia Warszawa w EuropieLegia Warszawa w Europie
plakaty, ilustracje, obrazy - inne-Legia Warszawa w Europie
Opis
Prawdziwa gratka dla kibiców Legii Warszawa. Dopiero co zakończone obchody 100-lecia klubu piłkarskiego Legii Warszawa skłoniły nas do upamiętnienia historii klubu w rozgrywkach pucharowych. Mapa zawiera wszystkich przeciwników Europejskich z jakimi mierzyła się Legia w pucharach.
Tradycyjnie mapa jest wykonana z korka grubości 5 mm. Mapa zawiera taśmę klejącą na wszystkich elementach i jest gotowa do montażu bezpośrednio do podłoża. Format 930x600 mm.

Nr przedmiotu : 1786913
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 5-6 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Legia Warszawa w Europie

RZEMIOSŁO

230,00 PLN
Ulubione
Płacę później
Inne przedmioty od projektanta RZEMIOSŁO
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2019
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu