fascynujące PAWIE (framed Art Papercut) fascynujące PAWIE (framed Art Papercut)
plakaty, ilustracje, obrazy - inne-fascynujące PAWIE (framed Art Papercut)
Opis
Wielobarwna duża prostokątna wycinanka - kodra łowicka.Poszczególne jej elementy, ręcznie wycięte przez znaną wycinankarkę,Grażynę Gładką, z kolorowego papieru, precyzyjnie naklejone na siebie warstwami, tworzą mieniące się intensywnymi barwami, niepowtarzalne dzieło sztuki. Motyw dwu kolorowych pawi, symbolizujących nieśmiertelność, umieszczonych symetrycznie względem osi wyznaczonej przez Drzewko Życia – ornament roślinny, z rozbudowanym motywem centralnym w formie poziomo ułożonego różnobarwnego bukietu stylizowanych kwiatów. Oprawienie w formowane trójwymiarowo passe-partout dodaje szlachetnego waloru temu unikalnemu dziełu sztuki. Wymiary wycinanki:60 x 20cm; wymiary zewnętrzne ramy: 72x31x3,5cm. Tę artystyczną, niezwykle malarską kompozycję można doskonale wyeksponować we współczesnym wnętrzu.

Nr przedmiotu : 1832024
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 1-2 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

fascynujące PAWIE (framed Art Papercut)

na ludowo

212,00 PLN
Ulubione
Płacę później
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu