bukiet róż na tamborku (haft malarski)

na ludowo

175,00 PLN
Obserwuj
0
Opis
Obraz wypełniony niezwykle precyzyjnie haftem, wprost na tkaninie lnianej, ściegiem atłaskowym cieniowanym, unikalną techniką haftu artystycznego malarskiego, w którym hafciarka wyczarowała przepiękną kompozycję kwiatową. Motyw "odszyty" z dawnej chusty łowickiej, znalezionej w starej skrzyni. Oprawiony w drewniany tamborek, narzędzie, przy pomocy którego szybko i dokładnie można rozciągnąć tkaninę, pozostaje specyficznym łącznikiem między obecnymi a dawnymi czasy. Współczesnej hafciarce podczas pracy, podobnie jak jej poprzedniczce w XIV w, czas płynie w tym samym rytmie co dawniej, wygląd haftu przypomina ten sprzed setek lat. Pełen sielskiego uroku, może stanowić dyskretny, malowniczy dodatek do naturalistycznej aranżacji twojego wnętrza. Średnica kompozycji 25cm.

Nr przedmiotu : 2068796
Kategoria : plakaty, ilustracje, obrazy - inne
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności
przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
szybki przelew z PayU   
karta płatnicza / kredytowa   
konto PayPal   


Dostawa
Termin realizacji zamówienia to 1-2 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres . Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres . Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)
BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW
· istniejemy od 2005r
· gwarancja transakcji
· prawo do zwrotu
· 20% OFF dla stałych klientów
· 50tys. pozytywnych opinii
bukiet róż na tamborku (haft malarski)bukiet róż na tamborku (haft malarski)
plakaty, ilustracje, obrazy - inne-bukiet róż na tamborku (haft malarski)
Inne przedmioty od projektanta na ludowo
ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek