bibułkowa biała DYSKRETKA(wycinanka kurpiowska)2

na ludowo

76,00 PLN
Obserwuj
0
Opis
Bibułkowa biała firanka - najwcześniejsza forma wycinanek powstałych z zamiłowania do piękna, dzięki zdolnościom artystycznym Kurpiów. Ma znaczenie dekoratorskie, jako ozdoba wnętrza mieszkalnego, a zwłaszcza jego ważnego elementu jakim był „święty kąt”, czyli domowy ołtarzyk. Ornament na niej zbudowany, wzdłuż linii prostych, tworzyły różnorodne układy rombów, kwiatów, kogutków, jodełek, ząbków. Zadziwiające jest, że osiągnięcie takich efektów było możliwe dzięki zastosowaniu topornego na pozór narzędzia, nożyc do strzyżenia owiec. I dzisiaj bibułkowa firanka stanowić może zaskakująco piękną ozdobę okna czy ściany. Zawiesić ją można np. na wąskim karniszu rurkowym, na kolorowym sznurku. Pełna sielskiego uroku, wniesie do wnętrza wiele przytulności.

Nr przedmiotu : 1807016
Kategoria : plakaty, ilustracje, obrazy - inne
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności
przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
szybki przelew z PayU   
karta płatnicza / kredytowa   
konto PayPal   


Dostawa
Termin realizacji zamówienia to 1-2 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres . Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres . Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)
BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW
· istniejemy od 2005r
· gwarancja transakcji
· prawo do zwrotu
· 20% OFF dla stałych klientów
· 50tys. pozytywnych opinii
bibułkowa biała DYSKRETKA(wycinanka kurpiowska)2bibułkowa biała DYSKRETKA(wycinanka kurpiowska)2bibułkowa biała DYSKRETKA(wycinanka kurpiowska)2bibułkowa biała DYSKRETKA(wycinanka kurpiowska)2
plakaty, ilustracje, obrazy - inne-bibułkowa biała DYSKRETKA(wycinanka kurpiowska)2
Inne przedmioty od projektanta na ludowo
ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek