ażurowa DYSKRETKA (wycinanka kurpiowska)1ażurowa DYSKRETKA (wycinanka kurpiowska)1ażurowa DYSKRETKA (wycinanka kurpiowska)1
plakaty, ilustracje, obrazy - inne-ażurowa DYSKRETKA (wycinanka kurpiowska)1
Opis
Bibułkowa biała firanka - najwcześniejsza forma wycinanek powstałych z zamiłowania do piękna, dzięki zdolnościom artystycznym Kurpiów. Ma znaczenie dekoratorskie, jako ozdoba wnętrza mieszkalnego, a zwłaszcza jego ważnego elementu jakim był „święty kąt”, czyli domowy ołtarzyk. Ornament na niej zbudowany, wzdłuż linii prostych, tworzyły różnorodne układy rombów, kwiatów, kogutków, jodełek, ząbków. Zadziwiające jest, że osiągnięcie takich efektów było możliwe dzięki zastosowaniu topornego na pozór narzędzia, nożyc do strzyżenia owiec. I dzisiaj bibułkowa firanka stanowić może zaskakująco piękną ozdobę okna czy ściany. Zawiesić ją można np. na wąskim karniszu rurkowym, na kolorowym sznurku. Pełna sielskiego uroku, wniesie do wnętrza wiele przytulności.

Nr przedmiotu : 1807488
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 1-2 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

ażurowa DYSKRETKA (wycinanka kurpiowska)1

na ludowo

76,00 PLN
Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu