Umywalka betonowa z betonu architektonicznegoUmywalka betonowa z betonu architektonicznego
dodatki - łazienka - umywalki-Umywalka betonowa z betonu architektonicznego
Opis
Umywalki z betonu architektonicznego wykonywane przez PRB-Art Pracownia Rzemiosła Betonowego wykonane są z naturalnych surowców. Elementy przez nas wykonywane z betonu architektonicznego charakteryzują się gładką powierzchnią, widoczną warstwą strukturalną, niejednorodną kolorystyką, przebarwieniami. Smugi, wżery, raki, pęcherze powietrza nadają oryginalności i niepowtarzalności naszym wyrobom. Wszystkie te niedoskonałości poświadczają jego organiczne pochodzenie oraz szlachetną formę. Wyroby przez nas produkowane są wykonywane rzemieślniczo bez automatyzacji i mechanizacji. Przez to nasze produkty są niepowtarzalne, wyjątkowe i oryginalne. Ręcznie wykonywane formy pod każde indywidualne zamówienie w połączeniu z najnowocześniejszymi technologiami użytymi do produkcji mieszanki betonowej dają efekt oryginalnych i niepowtarzalnych przedmiotów z betonu architektonicznego. Do każdego przedmiotu podchodzimy indywidualnie z najszerszą wiedzą Technologii Betonu. Na zamówienie wykonujemy umywalki pod indywidualne projekty z odpływami tradycyjnymi i liniowymi. Prosimy o kontakt przez formularz w celu możliwości i czasu realizacji indywidualnych projektów. Cena nie obejmuje korka i baterii.

Termin realizacji zamówienia to 21-42 dni roboczych

Nr przedmiotu : 2504772
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 21-42 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Umywalka betonowa z betonu architektonicznego

PRB Art Pracownia

1400,00 PLN
RODZAJ
  • 52X24 1400,00 PLN

  • 60X40 1600,00 PLN

  • 80X40 1800,00 PLN

Ulubione
Kup na raty
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu