Ceramiczna umywalka "Stal"Ceramiczna umywalka "Stal"Ceramiczna umywalka "Stal"Ceramiczna umywalka "Stal"Ceramiczna umywalka "Stal"Ceramiczna umywalka "Stal"Ceramiczna umywalka "Stal"Ceramiczna umywalka "Stal"
dodatki - łazienka - umywalki-Ceramiczna umywalka "Stal"
Opis
Umywalka ceramiczna, nablatowa, ręcznie formowana i szkliwiona. Wypalona w temp. 1240 stopni C, jest w pełni użytkowa i funkcjonalna. Otwór na standardowe sitka. Sitko nie jest załączane do umywalki. Po wewnętrznej i zewnętrznej stronie umywalka poszkliwiona efektową zielenią, która mieni się wieloma odcieniami i błękitem (na dnie).

Wymiary:
średnica 38 cm; wysokość 12,5 cmNr przedmiotu : 2666380
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 1-2 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Ceramiczna umywalka "Stal"

Ceramystiq

650,00 PLN
Ulubione
Kup na raty
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu