PODKŁADKI z Twoimi obrazkami

BUKAmn

46,00 PLN
ROZMIAR
KUP
Obserwuj
1
Opis
PODKŁADKI POD KUBEK LUB KUFEL z Twoimi obrazkami. Wykonujemy PODKŁADKI w oparciu o materiały Kupującego - zdjęcia, ilustracje, teksty. Zasada jest prosta: przesyłasz nam pliki graficzne lub tekstowe, a my wstawiamy je na PODKŁADKI. Rezultatem naszej współpracy jest Twój autorski komplet PODKŁADEK. Imienne podkładki(aby kubki się nie myliły), wspominkowy dar dla przyjaciela, towarzysza sfotografowanych przygód, a może jajcarskie PODKŁADKI na wieczór kawalerski/panieński? Komplet zawiera 6 sztuk. Zwiększenie ilości sztuk - poprzez zamówienie większej ilości kompletów. Rozmiar kafelka do ustalenia, od 7 cm. Druk pigmentowy na tekturze 1mm białej lub szarej, zaokrąglone rogi, możliwy kolor na rewersie, ingerencja grafika oraz laminowanie. Termin dostawy liczymy od dnia dostarczenia plików przez kupującego. Zdjęcia pokazują przykładowe realizacje.

Nr przedmiotu : 1012772
Kategoria : kuchnia - podkładki
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności
przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
szybki przelew z PayU   
karta płatnicza / kredytowa   
konto PayPal   


Dostawa
Termin realizacji zamówienia to 3-4 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres . Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres . Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)
BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW
· istniejemy od 2005r
· gwarancja transakcji
· prawo do zwrotu
· 20% OFF dla stałych klientów
· 50tys. pozytywnych opinii
PODKŁADKI z Twoimi obrazkamiPODKŁADKI z Twoimi obrazkami
kuchnia - podkładki-PODKŁADKI z Twoimi obrazkami
Inne przedmioty od projektanta BUKAmn
zobacz więcej »
ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek