podkładki I LOVE MY DOG
kuchnia - podkładki-podkładki I LOVE MY DOG
Opis
podkładki I LOVE MY DOG. Podkładki składają się w 1 wzór - ilustrację, każda zaś może funkcjonować oddzielnie - klasycznie: pod kubek lub kufel. Oryginalny prezent dla miłośnika psów i szczęśliwego właściciela, na pewno zrobi wrażenie na gościach i rozrusza towarzystwo. Komplet zawiera 6 PODKŁADEK. Fotografie przedstawiają zestaw 6 podkładek oraz zbliżenie jednej z nich. Rozmiar kafelka do ustalenia, od 7 cm. Druk pigmentowy na tekturze 1mm białej, zaokrąglone rogi.

Nr przedmiotu : 1175458
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 3-4 dni roboczych.

ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

podkładki I LOVE MY DOG

BUKAmn

ROZMIAR
  • 7CM 39,00 PLN

bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu