podkładki CZYJ TO KUBEK?

BUKAmn

46,00 PLN
ROZMIAR
KUP
Obserwuj
0
Opis
Podkładki CZYJ TO KUBEK? według Twojego pomysłu. Wykonujemy PODKŁADKI w oparciu o materiały Kupującego - zdjęcia, ilustracje, teksty. Zasada jest prosta: napisz do nas jak ma wyglądać podkładka, opisz deseń, przyślij, skan, zdjęcie, listę imion, śmieszne teksty, a my skomponujemy i wydrukujemy szałowe (a może eleganckie) PODKŁADKI. Rezultatem naszej współpracy jest Twój autorski komplet PODKŁADEK imprezowych dzięki kubki gości nie mylą się. Komplet zawiera 6 PODKŁADEK z różnymi grafikami. Rozmiar kafelka do ustalenia, od 7 cm. Druk pigmentowy na tekturze 1mm białej lub szarej, zaokrąglone rogi, możliwy kolor na rewersie, ingerencja grafika oraz laminowanie. Termin dostawy liczymy od dnia dostarczenia plików przez kupującego. Zdjęcia pokazują przykładowe realizacje.

Nr przedmiotu : 1014862
Kategoria : kuchnia - podkładki
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności
przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
szybki przelew z PayU   
karta płatnicza / kredytowa   
konto PayPal   


Dostawa
Termin realizacji zamówienia to 3-4 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres . Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres . Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)
BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW
· istniejemy od 2005r
· gwarancja transakcji
· prawo do zwrotu
· 20% OFF dla stałych klientów
· 50tys. pozytywnych opinii
kuchnia - podkładki-podkładki CZYJ TO KUBEK?
Inne przedmioty od projektanta BUKAmn
zobacz więcej »
ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek