Komplet talerze + patera [NA ZAMÓWIENIE] turkusKomplet talerze + patera [NA ZAMÓWIENIE] turkusKomplet talerze + patera [NA ZAMÓWIENIE] turkusKomplet talerze + patera [NA ZAMÓWIENIE] turkusKomplet talerze + patera [NA ZAMÓWIENIE] turkus
kuchnia - patery i talerze-Komplet talerze + patera [NA ZAMÓWIENIE] turkus
Opis
NA ZAMÓWIENIE - czas potrzebny na wykonanie 2-3 TYGODNI. Ceramiczny komplet wykonany z białej gliny, szkliwiony w odcieniach: niebieskim, turkusowym, granatowym z elementami srebra. Patera na ciasto [26 x 26 cm] i sześć deserowych talerzyków [16 x 16 cm]. Polecam, komplet niezwykle efektowny! Idealny na prezent świąteczny czy ślubny :) Pakowane w ozdobny, ręcznie szyty woreczek. Wysyłam z oznaczeniem "ostrożnie" i ubezpieczeniem. UWAGA! Do wykonania kompletu używam tych samych kolorów szkliw, które widoczne są na zdjęciu. Jednak możliwe jest, że następny komplet talerzy będzie nieznacznie różnił się układem i odcieniem finalnym. Niemożliwym jest wykonanie zestawu identycznego. Talerze będą bardzo podobne :)

Nr przedmiotu : 1168066
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 1-2 dni roboczych.

ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Komplet talerze + patera [NA ZAMÓWIENIE] turkus

Artlantyda

350,00 PLN
Ulubione
Kup na raty
Inne przedmioty od projektanta Artlantyda
Inne przedmioty z kuchnia - patery i talerze
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu