deska do serwowania* okrągła

katha

129,00 PLN
Obserwuj
4
Opis
Fragment autorskiej kolekcji "PASKI": deska do serwowania serów lub innych potraw. Wykonana ręcznie z białej gliny, szkliwione szarym błyszczącym szkliwem. (pokazana na pierwszym i drugim zdjęciu. Pod deską silikonowe odbojniki ułatwiające bezpieczne i wygodne stawianie deski. Można na niej kroić. Wymiary: średnica 26 cm. Dostępne inne elementy z tej serii ( skontaktuj się ze mną :))
***
Paczki pakuję bardzo starannie. Jeśli zdarzyłoby się uszkodzenie w transporcie to wykonam przedmiot ponownie na własny koszt.

Nr przedmiotu : 1528856
Kategoria : kuchnia - deski, tace
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności
przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
szybki przelew z PayU   
karta płatnicza / kredytowa   
konto PayPal   


Dostawa
Termin realizacji zamówienia to 1-2 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres . Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres . Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)
BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW
· istniejemy od 2005r
· gwarancja transakcji
· prawo do zwrotu
· 20% OFF dla stałych klientów
· 50tys. pozytywnych opinii
deska do serwowania* okrągładeska do serwowania* okrągładeska do serwowania* okrągładeska do serwowania* okrągładeska do serwowania* okrągładeska do serwowania* okrągła
kuchnia - deski, tace-deska do serwowania* okrągła
Inne przedmioty od projektanta katha
ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek