Ten przedmiot jest wyprzedany :(
zamówienie indywidualne FOR REST
Nr przedmiotu : 1537994
Zamów podobne
lub skorzystaj z dostępnej propozycji
kuchnia - kubki-zamówienie indywidualne
Opis
Spersonalizowany kubek czy filiżanka to najlepszy pomysł na prezent!Wpisz w komentarzu, przy zamówieniu imię, ważną datę czy sentencję którą chcesz umieścić na porcelanie, a my przeniesiemy ją we właściwe miejsce.
Będzie prosto, minimalistycznie, ale też wyjątkowo!
Nie określamy ilości znaków, postaramy się zmieścić wszystko co Wam się wymarzy, ale z doświadczenia wiemy, że mniej wygląda lepiej ;)
Personalizację umieszczamy w zależności od produktu:1. KUBKI - personalizacja z tyłu kubka, nie umieszczamy napisów wewnątrz kubków. Jest możliwość napisania czegoś na spodzie kubka, prosimy wtedy o taką adnotację w komentarzu.2. FILIŻANKI - personalizację wykonujemy na spodku. W wyjątkowych przypadkach, możemy wykonać personalizację na filiżance. Sugerujemy jednak, żeby było to tylko jedno słowo lub data.3. TALERZE - personalizacja wokół rantu.4. MISKI/ CUKIERNICZKI/ DZBANKI NA MLEKO/ DUŻE DZBANKI - personalizacja na spodzie od zewnętrznej strony.
WZÓR KOMENTARZA DO ZAMÓWIENIA Z PERSONALIZACJĄ:[KUPIONY PRODUKT] - [NAPIS Z PERSONALIZACJĄ]PRZYKŁAD:1. duży kubek miś - 'HUG HUG' i małe serduszko pod napisem
UWAGA! JEDNA PERSONALIZACJA ODPOWIADA JEDNEMU PRODUKTOWI np.:2. na wszystkich filiżankach jakie kupiłam/em (6szt.)- proszę o napis 'MIŁEGO DNIA'(w takim przypadku należy zakupić 6szt. personalizacji)


Nr przedmiotu : 2391126
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 1-2 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

zamówienie indywidualne

FOR REST

10,00 PLN
Ulubione
Darmowa dostawa!
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu