NORWEGIAN SWEATER - grawerowany wałek do ciastaNORWEGIAN SWEATER - grawerowany wałek do ciastaNORWEGIAN SWEATER - grawerowany wałek do ciasta
kuchnia - wałki-NORWEGIAN SWEATER - grawerowany wałek do ciasta
Opis
Wałek do ciastek laserowo grawerowany, wykonany z drewna bukowego najwyższej jakości, o tradycyjnych wymiarach: 43 cm/16,9" długości z uchwytami, 6 cm/2,4" średnicy, długość powierzchni grawerowanej 25 cm/9,8".

Nasze wałki pakujemy w kartonowe pudełko, idealnie dopasowane do wałka. Przedmiotem sprzedaży jest wałek w kartonowym opakowaniu, wszelkie inne przedmioty na zdjęciach (sznurki, tagi itp) to rekwizyty i nie podlegają sprzedaży. Wałek przed wysłaniem jest dokładnie pokrywany specjalnym olejem przeznaczonym do kontaktu z żywnością. Olej nie tylko konserwuje i zabezpiecza wałek przed pęknięciami drewna, ale również ułatwia robienie ciastek, bo ciasto tak łatwo nie przywiera do wałka.

Wszystkie nasze wałki są dopuszczone do kontaktu z żywnością. Drewno kupujemy od renomowanych europejskich sprzedawców prowadzących działania przyjazne środowisku naturalnemu oraz zaangażowanym w odpowiedzialne pozyskanie drewna.

Zapraszamy!

Nr przedmiotu : 1763549
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 1-3 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

NORWEGIAN SWEATER - grawerowany wałek do ciasta

MoodForWood

119,00 PLN
Ulubione
Płacę później
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu