Ceramika do kieszeni

Ja Nowa

85,00 PLN
KUP
Obserwuj
0
Opis
Ceramika do kieszeni - kolekcja niewielkich obiektów przeznaczona dla kreatywnego odbiorcy, który w zależności od swojej wrażliwości może tworzyć własne kolekcje. Są to obiekty porcelanowe, niewielkie, istotną rolę odgrywa w nich kolor. Formy takiego rozmiaru, wykonane z porcelany, pozwolają odbiorce nosić je przy sobie. Ceramika na ogół kojarzy się z dużymi formami użytkowymi typu wazon czy misa, natomiast moim celem jest spowodowanie kontaktowania się odbiorcy z ceramiką bardziej intymnie. Przez skalę i formę chcę zaprosić ludzi do zabawy z ceramiką. Projekt służy przełamaniu stereotypów dotyczących nietrwałości i kruchości ceramiki albo materiału, który należy traktować z obawą i wyjątkowo delikatnie. Projekt jest zaprzeczeniem standardowych wyobrażeń o funkcjonowaniu ceramiki w otoczeniu człowieka Rozmiar: 6,2X8X2,5 i 8,5X8X2,5

Nr przedmiotu : 1257734
Kategoria : dodatki - inne
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności
przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
szybki przelew z PayU   
karta płatnicza / kredytowa   
konto PayPal   


Dostawa
Termin realizacji zamówienia to 3-4 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres . Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres . Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)
BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW
· istniejemy od 2005r
· gwarancja transakcji
· prawo do zwrotu
· 20% OFF dla stałych klientów
· 50tys. pozytywnych opinii
Ceramika do kieszeni
dodatki - inne-Ceramika do kieszeni
Inne przedmioty od projektanta Ja Nowa
zobacz więcej »
ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek