Bambak Poznański i Panna PyrkaBambak Poznański i Panna PyrkaBambak Poznański i Panna PyrkaBambak Poznański i Panna Pyrka
zabawki - przytulanki-Bambak Poznański i Panna Pyrka
Opis
Oto specjalny Bambak z małą towarzyszką: Poznański Koziołek i Panna Pyrka. Pochodzą z Polski (tej zwanej Wielkopolską) i są w pełni przytulalni!
Koziołek zrobiony jest z miękkiego polaru w kolorze ecru z filcowymi dodatkami i wypchany puchem silikonowym. Mierzy około 24 cm. Panna Pyrka zrobiona jest z brązowego i czarnego filcu.
Prawda, że dobrana z nich para?

Wszystkie Bambaki są weganami, nie korzystają ze skór, naturalnych futer czy wełny i powstają w środowisku wolnym od dymu papierosowego.
Jak większość Bambaków ta para przygotowywana jest po złożeniu zamówienia, więc potrzebujemy jeden dzień roboczy na zrobienie ich dla Ciebie.
Zaglądaj do nas często, bo ciągle pojawiają się nowe Bambaki :)

Nr przedmiotu : 1946398
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 1-2 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Bambak Poznański i Panna Pyrka

Bambaki

87,00 PLN
Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu