MotylMotylMotylMotylMotyl
dodatki - dekoracje - różne-Motyl
Opis
Motyle są wykonywane z tego samego materiału co mewy - żywica poliuretanowa malowana na biało. Forma motyli powstała z dwóch płaszczyzn nawiniętych na siebie tworząc przestrzenny element.

Motyle będące ozdobą można zawiesić na żyłce powodując ich swobodne poruszanie lub przykleić na ścianę za pomocą specjalnej podkładki w pożądanym ustawianiu. Aranżacja motyli na ścianie zależy tylko od wyobraźni.

Do każdego motyla dołączony jest haczyk z dwustronną taśmą do zawieszenia żyłki oraz podkładka również z taśmamami dwustronnymi do przymocowania do ściany. Każdy motyl ma 4 otwory na skrzydłach pozwalające różnie zawiesić motylki na żyłce. Natomiast podkładki o skośnym kształcie pozwalają przymocować pod dowolnym kątem oraz na narożniku ścian.

Motyle mogą być również malowane na dowolny kolor.

Wymiary:
Długość 10 cm
Szerokość 10 cm
Wysokość 3,5 cm

Materiał:
żywica poliuretanowa
malowana na biało

Waga:
około 20 g

Nr przedmiotu : 1989157
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 2-3 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Motyl

Dominik Gosz

40,00 PLN
Ulubione
Inne przedmioty od projektanta Dominik Gosz
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2019
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu