PTAK, papierowy model do sklejenia, gold.PTAK, papierowy model do sklejenia, gold.PTAK, papierowy model do sklejenia, gold.
anioły i figurki-PTAK, papierowy model do sklejenia, gold.
Opis
PTAK to papierowy model do samodzielnego sklejenia. Wykonaliśmy go z wysokiej jakości metalicznego papieru w kolorze złota. Szablon pakujemy do estetycznej białej koperty, w której znajduje się instrukcja odnośnie sklejania. Stworzyliśmy PTAKa z myślą o tych, którzy lubią modelarstwo, jak i o tych, którzy po prostu chcą cieszyć się oryginalną minimalistyczną dekoracją. Czynność manualna jakiej oddasz się by stworzyć własną rzeźbę jest relaksująca i niezwykle satysfakcjonująca.
Po prostu podejmij wyzwanie i #sklejto

Opakowanie zawiera: szablon składający się z dwóch elementów, na wewnętrznej stronie koperty znajduje się schemat z sugerowaną przez nas kolejnością sklejania. Nie zwiera kleju. Polecamy klej introligatorski.

Czas sklejania: od 1,5 do 2 godzin w zależności od zdolności manualnych i poziomu estetycznego jaki zechcesz osiągnąć.

Wymiary gotowej rzeźby: H 12 cm, W 25 cm, D 8 cm


Nr przedmiotu : 2498438
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 1-2 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

PTAK, papierowy model do sklejenia, gold.

ACZI

60,00 PLN
Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu