Pan Wąs
dodatki - dekoracje - różne-Pan Wąs
Opis
Pan Wąs zawsze wie kto puka do twych drzwi... Elegancki i wypucowany wita twoich gości zanim jeszcze zrobią PUK-PUK! Jego binokle maja wgląd na kilka metrów przed....i nic się im nie ukryje! Jak to mówią...mały (17 cm wzrostu)...ale wariat! Pan Wąs pasuje na wizjer o średnicy 3 cm. Pan Wąs jest wycięty wysokiej klasy ploterem tnącym w samoprzylepnej folii firmy Oracal. Folia Oracal jest odporna na zabrudzenia, a jej matowe odcienie nadają naklejce naturalny wygląd. Aplikacja Pana W. jest bardzo prosta. Na każdym Panu Wąsie położona jest warstwa papieru transferowego, któryb ułatwia aplikację naklejki.

kolor: czarny


Nr przedmiotu : 2155369
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 1-2 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Pan Wąs

Whatewa

30,00 PLN
Zamów podobne
sprzedane
Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu