GRAJ W CZERWONE (Handmade Art CutOut) GRAJ W CZERWONE (Handmade Art CutOut)
dodatki - dekoracje - różne- GRAJ W CZERWONE (Handmade Art CutOut)
Opis
Misterna ażurowa kompozycja w formie koła. Gwiazda, klasyczna forma oryginalnej wycinanki kurpiowskiej, 32-promienna, ciemnoczerwona, z drobnym ornamentem ażurowym, roślinnym, wzorami geometrycznymi oraz motywem jodełki, rozbudowanym symetrycznie od środka. Osiągnięcie tak subtelnego efektu, wymagającego wyjątkowej jakości rzemiosła, jest dziełem rąk znanej wycinankarki, Wiesławy Bogdańskiej. Oprawa tej kompozycji w zieloną ramę jeszcze bardziej podkreśla jej piękno. Średnica wycinanki – 35cm; wymiary zewnętrzne ramy: 54cm x 54cm x 1cm. Ta artystyczna harmonia formy, ornamentów i barwy w nowoczesnym wnętrzu może stanowić interesujący kontrapunkt dla jego nowoczesnej i minimalistycznej stylistyki.

Nr przedmiotu : 2073926
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 1-2 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

GRAJ W CZERWONE (Handmade Art CutOut)

na ludowo

180,00 PLN
Ulubione
Płacę później
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu