dodatki - dekoracje - różne-Az-oR
Opis
Nasz Az-oR łypie swoim okiem wokoło. Kto wchodzi? Hau! Kto wychodzi? Hau hau!Kto puka? H-u? ;D Az-oR mierzy 22 cm. Kup jego wierność na lata! Psiak jest wycięty wysokiej klasy ploterem tnącym w samoprzylepnej folii firmy Oracal. Jest ona odporna na zabrudzenia, a jej matowy odcień nadaje naklejce naturalny wygląd. Aplikacja Azora jest bardzo prosta, wystarczy odrobina cierpliwości i wolnego czasu. Na każdym czworonogu położona jest warstwa papieru transferowego, który ułatwia aplikację naklejki. My z kolei dołożymy wszelkich starań aby Az-oR dotarł do Państwa cały i zdrowy .

Nr przedmiotu : 838475
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 1-2 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Az-oR

Whatewa

Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu