PREZENT. Spinka do włosów bursztynowo-szklanaPREZENT. Spinka do włosów bursztynowo-szklanaPREZENT. Spinka do włosów bursztynowo-szklanaPREZENT. Spinka do włosów bursztynowo-szklanaPREZENT. Spinka do włosów bursztynowo-szklanaPREZENT. Spinka do włosów bursztynowo-szklanaPREZENT. Spinka do włosów bursztynowo-szklanaPREZENT. Spinka do włosów bursztynowo-szklanaPREZENT. Spinka do włosów bursztynowo-szklana
do włosów - spinki i klamry-PREZENT. Spinka do włosów bursztynowo-szklana
Opis
Autorska, UNIKATOWA (wykonana w jednym jedynym egzemplarzu) spinka do włosów z dwóch dorodnych i okazałych naturalnych bursztynów bałtyckich oraz szklanego ręcznie przetopionego kaboszonu w ciemno-czerwonym kolorze.
Unikatowa i ekologiczna oprawa (stop miedzi, cynku i srebra wolny od ołowiu i niklu!) w technice Tiffany. Patynowana na kolor starego srebra, co znakomicie współgra z kolorem bursztynu i czerwienią szkła.
Bardzo starannie wykonana!
Oryginalna i piękna ozdoba Twoich włosów ok. 8,5x3,5 cm (mechanizm z dwustopniowym zapięciem 8 cm). Znakomita na niezwyczajny PREZENT handmade.
© copyright by Lidia Becela. Pomysł, wzór, zdjęcia i opis chronione prawem autorskim.
♥ MADE with LOVE ♥


Nr przedmiotu : 2678730
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 1-2 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

PREZENT. Spinka do włosów bursztynowo-szklana

Galeria Limart Lidia Becela

265,00 PLN
Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu