Farba do włosów 6.53 Purify color bioBOTANICFarba do włosów 6.53 Purify color bioBOTANICFarba do włosów 6.53 Purify color bioBOTANICFarba do włosów 6.53 Purify color bioBOTANICFarba do włosów 6.53 Purify color bioBOTANICFarba do włosów 6.53 Purify color bioBOTANICFarba do włosów 6.53 Purify color bioBOTANICFarba do włosów 6.53 Purify color bioBOTANICFarba do włosów 6.53 Purify color bioBOTANIC
do włosów - koloryzacja-Farba do włosów 6.53 Purify color bioBOTANIC
Opis
EWOLUCJA ZIELONEJ CHEMII MARKI bioBOTANIC i bioMAN

Profesjonalna koloryzacja włosów 6.53

Trwała koloryzacja całkowicie pokrywająca siwe włosy, ze skalą rozjaśnienia osiągającą 4,5 tonów. Akna, Awer, Tars i Foveo, to elementy wyróżniające serii Purify Color. To jedyny system koloryzacji na świecie oparty na soku z aloesu oraz składnikach pochodzących z biologicznych upraw. Koloryzacja Purify color nie zawiera w swoim składzie; jodu, niklu, parabenów, wody, amoniaku, parafenildiaminy, rezorcyny i wielu innych wysoce szkodliwych substancji chemicznych. Blisko 90% składu to wspomniany sok z aloesu, bio-ekstrakty z jagód Goji oraz organiczne masło SHEA.

Sposób użycia

Nanieś Purify Color w tradycyjny sposób na suche lub wilgotne włosy. Zastosuj oxydant 10/20/30/40 vol., w zależności od potrzeb. Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, zapoznaj się z tabelą. Aby podbić głębię koloru i podkreślić refleksy dodaj neutralną bazę 0.0.

pojemność – 200ml


Nr przedmiotu : 2443331
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 2-3 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Farba do włosów 6.53 Purify color bioBOTANIC

Biobotanic

169,00 PLN
Ulubione
Podaj kod DD21177 w koszyku
Darmowa dostawa
 
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu