CAPRIN woalka fascynator czarny na oczy siateczkaCAPRIN woalka fascynator czarny na oczy siateczkaCAPRIN woalka fascynator czarny na oczy siateczkaCAPRIN woalka fascynator czarny na oczy siateczkaCAPRIN woalka fascynator czarny na oczy siateczkaCAPRIN woalka fascynator czarny na oczy siateczkaCAPRIN woalka fascynator czarny na oczy siateczkaCAPRIN woalka fascynator czarny na oczy siateczkaCAPRIN woalka fascynator czarny na oczy siateczka
do włosów - fascynatory-CAPRIN woalka fascynator czarny na oczy siateczka
Opis
Nietuzinkowy czarny woal na twarz. Na sylwestra, na wieczorowe party w stylu balu maskowego lub nawet na pogrzeb. Ta ozdoba jest bardzo charakterna i przyciągająca uwagę. Mimo iż wydaję się raczej grubo tkana to daje bardzo dobrą widoczność dla osoby noszącej. Ale twe spojrzenie pozostaje dyskretnie zakryte z zewnątrz.

Ozdoba na opasce metalowej pokrytej satyną, materiał to oryginalna krynolina z wszytą siateczką. Kokarda z prawej strony.


Nr przedmiotu : 2671453
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 3-4 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

CAPRIN woalka fascynator czarny na oczy siateczka

Expose Akcesoria

150,00 PLN
Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu