BONAPARTE fascynator couture jedyny takiBONAPARTE fascynator couture jedyny takiBONAPARTE fascynator couture jedyny takiBONAPARTE fascynator couture jedyny takiBONAPARTE fascynator couture jedyny takiBONAPARTE fascynator couture jedyny takiBONAPARTE fascynator couture jedyny takiBONAPARTE fascynator couture jedyny takiBONAPARTE fascynator couture jedyny takiBONAPARTE fascynator couture jedyny takiBONAPARTE fascynator couture jedyny takiBONAPARTE fascynator couture jedyny takiBONAPARTE fascynator couture jedyny taki
do włosów - fascynatory-BONAPARTE fascynator couture jedyny taki
Opis
Nie jest nowością w naszym atelier projektowanie szałowych fascynatów niczym z Ascot lub z artystycznym sznytem. Tak samo było z tym modelem BONAPARTE, który powstał z potrzeby realizacji pewnej wizji. Fascynator na zamówienie, można by powiedzieć, choć wykonany jako zwieńczenie kolekcji na 2020 rok. Podbija wybiegi i serca miłośniczek nakryć głowy.

Modle osadziliśmy an bazie typu łezka w czarnym kolorze, dodaliśmy masę dekoracji różnego typu , które harmonijnie ze sobą współgrają. Ma strzelistą formę, niczym asymetryczna korona z kolorowych piór. Jest ultra lekki ale leży idealnie z prawej strony głowy.

Wymiary spore bo nawet 30cm po długości zdobień. Wysyłamy w akrylowej tubie i odpowiednio zabezpieczony.


Nr przedmiotu : 2671480
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 3-4 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

BONAPARTE fascynator couture jedyny taki

Expose Akcesoria

500,00 PLN
Ulubione
Kup na raty
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu