identyfikator drewniany L (28mm) + brelokidentyfikator drewniany L (28mm) + brelokidentyfikator drewniany L (28mm) + brelokidentyfikator drewniany L (28mm) + brelok
dla zwierząt - smycze i obroże-identyfikator drewniany L (28mm) + brelok
Opis
Adresówka dwustronna wykonana jest z drewna czereśni, do kompletu breloczek z czarnego laminatu z motywem do wyboru (wg grafiki w galerii). Drewno ma grubość około 6mm, laminat 3,2mm.

Drewno czereśni jest materiałem w 100% naturalnym, jest to drewno średnio twarde. Nasze drewnienka impregnujemy naturalnym olejem lnianym, co czyni je odporniejszymi na działanie wody. Wskazane jest, by impregnację co jakiś czas odświeżać. Laminat natomiast to materiał trwały, całkowicie wodoodporny, sprawdza się w każdym rozmiarze, solo i w komplecie, latem i zimą :) 

Przedmiotem zakupu jest identyfikator z drewna grawerowany laserowo z imieniem zwierzaka i numerem telefonu / adresem (do dyspozycji front i tył zawieszki) oraz ozdobny breloczek. Czcionka jak na załączonym przykładzie, przywieszka projektowana jest indywidualnie w konsultacji z Klientem.
--------------------------------------------------
W celu ustalenia szczegółów zamówienia proszę o kontakt za pośrednictwem serwisu Pakamera i podanie informacji na identyfikator : dane na front + dane na rewers (numer telefonu wpisujemy słownie).


Nr przedmiotu : 2578989
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 5-6 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

identyfikator drewniany L (28mm) + brelok

myakott

50,00 PLN
RODZAJ
  • ŁAPKA 50,00 PLN

  • KOSC 50,00 PLN

  • SERCE 50,00 PLN

Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu