Personalizowane dwie Filiżanki porcelanowe

STUK PUK Barbara Śniegula

259,00 PLN
KUP
Obserwuj
1
Opis
Ekspresyjne, malarskie, porcelanowe filiżanki, z szerokim śladem pędzla zanurzonego w złocie. Każdy ślad złotej wstęgi, wynikającej z gestu dłoni prowadzącej malarskie narzędzie, jest nieco inny, co sprawia że każdy egzemplarz tych filiżanek jest unikatowy, wyjątkowy i niepowtarzalny. Wyjątkowy pomysł na prezent ślubny. Możliwośc umieszczenia inicjałów Państwa młodych wewnątrz filiżanek gratis.
Jest to oryginalny projekt autorski tzn że sama zaprojektowałam kształt tych filiżanek, sama je odlewałam z porcelany w swojej małej pracowni we Wrocławiu i sama malowałam je szlachetnym, 12% złotem. Teraz prosto z moich rąk mogą trafić w Twoje by malować nowe historie i tworzyć nowe emocje. Ze względu na użyty metal szlachetny filiżanki nie mogą być wkładane do mikrofalówki. Zalecane jest mycie ręczne.
przedmiotem tej oferty są dwie filiżanki z talarzykiem.poj. 350ml
Filiżanki do wysyłki pakowane są w ekologiczne pudełko z wełną drzewną jako wypełniaczem. Tak zabezpieczona porcelana nie jest narażona na uszkodzenia podczas transportu. Kupując te filiżanki wspierasz polski design i polskie rzemiosło.


Nr przedmiotu : 1844014
Kategoria : dekoracje - kubki i filiżanki
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności
przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
szybki przelew z PayU   
karta płatnicza / kredytowa   
konto PayPal   


Dostawa
Termin realizacji zamówienia to 3-4 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres . Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres . Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)
BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW
· istniejemy od 2005r
· gwarancja transakcji
· prawo do zwrotu
· 20% OFF dla stałych klientów
· 50tys. pozytywnych opinii
Personalizowane dwie Filiżanki porcelanowePersonalizowane dwie Filiżanki porcelanowe
dekoracje - kubki i filiżanki-Personalizowane dwie Filiżanki porcelanowe
Inne przedmioty od projektanta STUK PUK Barbara Śniegula
zobacz więcej »
ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek